Pin Pointer

En iyi Pointer Dedektör 2023

En iyi pointer dedektörlerini merak ediyor musunuz?

Vazgeçilmez haline gelen en iyi pointer dedektör modelleri bir nokta atışı sağlar. Hazinenizi kazmak söz konusu olduğunda bir dünya fark yaratacaktır. Bir metal dedektörü olarak, yanınızda bulundurmanız gereken birçok araç vardır ve listenin başında bir Pointer dedektör bulunur. Metal dedektörünüzü kullandığınızı hayal edin ve samanlıkta iğne bulduğunuz konusunda sizi uyarır. Elbette, iğnenin bulunduğu genel alanı bir şekilde bulabilirsiniz, ancak bir Pointer dedektör kullanmak onu çok küçük bir alana daraltmanıza yardımcı olacaktır. Metal aramaya ilk başladığımda sadece küçük bir küreğim ve dedektörüm vardı ve keşiflerimin daraltılması çok daha uzun sürdü. Ne yazık ki, bazen dedektörümün keşfettiklerini bulamadığım için aramayı tamamen bırakmak zorunda kaldım. Artık bir pointer dedektör kullandığım için, kazdığım bir çukuru asla bir nesneyi kurtarmadan bırakmıyorum.

Hazinelerinizi kurtarmak için metal dedektörünüze X miktarda para harcadınız, şimdi bir sonraki adımı atın ve bir pointer dedektör ‘e yatırım yapın. Bunu yapmazsanız, dedektörünüzün size ne gösterdiğini bazen bulamazsınız. Madeni para, kalıntı, altın, gümüş ve çok daha fazlasını bulma fırsatını kaçırabilirsiniz. Pointer dedektör bildiğimiz metal dedektörlere benzemez, büyük fark vardır. Dedektörler yerin derinliklerinde hedeflenen alanı bulmanıza yardımcı olur, pointer dedektör ise zeminde derine inmeyecek, ancak hedefi bir santimetreden daha az bir mesafede bulacaktır. Tüm pointer dedektörlerini incelemek için tıklayınız. Pointer hakkında tüm bilinmesi gerekenler için buraya tıklayınız.

Dışarıda pek çok iyi pointer’ler var ve internette arama yaparak onlar hakkında tonlarca bilgi bulabilirsiniz. Satışlar ve müşteri incelemeleri ile hangi markaların ve hangi modellerin en popüler olduğu konusunda sizi doğru yönde “işaret ederek” yardımcı olmak istiyorum.

Profesyonel pointer dedektör markaları

 1. Minelab Dedektör
 2. Garrett Dedektör
 3. XP Dedektör
 4. Nokta Dedektör
 5. Quest Dedektör
 6. Hobitec Dedektör

En iyi pointer dedektör modelleri

 1. Garrett Dedektör – Pro Pointer AT (Göster)
 2. Nokta Dedektör – AccuPOINT (Göster)
 3. Quest Dedektör – XPointer MAX (Göster)
 4. XP Dedektör – MI6 Pointer (Göster)
 5. Nokta Dedektör – Nokta Pointer (Göster)
 6. Minelab Dedektör – Pro Find 35 (Göster)

En uygun pointer dedektörleri

 1. Nokta Dedektör – Nokta Pointer (Göster)
 2. Nokta Dedektör – PulseDive Pointer (Göster)
 3. Nokta Dedektör – PulseDive Set (Göster)
 4. Hobitec – HS10 Pointer (Göster)
 5. XP Dedektör – XP MI4 Pointer (Göster)

Pointer dedektör fiyatları

Pointer dedektör fiyatları (Profesyonel) şu anda yaklaşık 1750 TL’den başlamaktadır. Farklı modeller mevcuttur örn. tek başlıklı, çift başlıklı veya set halinde gibi. Yurtdışından ülkemize getirilen ucuz ve kalitesiz pointer dedektörlere dikkat etmenizi öneririz. Kalitesiz pointer dedektör modelleri yakın zamanda bozulabilir veya alındığında sağlıklı bir şekilde çalışmayabilir.

Pointer dedektör alırken nelere dikkat edilmeli

Pointer dedektörü yanlış anlatan kişi veya firmalar olabilir. Pointer dedektörün tespit derinliğini olduğundan fazla söyleyerek sanki normal dedektörmüş gibi göstermeye size satmaya çalışanlar çıkabilir. Pointer dedektör yardımcı olarak kullanılır genel olarak tespit derinliği 10 ila 50cm arasındadır. Pointer dedektörü kişilerden değil dedektör firmalarından satın alın. Pointer dedektör derinlik kıyaslaması için buraya tıklayınız. Dedektör almadan önce, danışmanlık hizmeti alıp amaca uygun cihaz tercihi yapılmalıdır. Başkalarının tavsiyesi üzerine cihaz alınmamalıdır. Ekstra masraflar yapmamak ve zamandan tasarruf sağlamak için doğru bilgilere www.dedektor.store adresinden ulaşıp, detaylı bilgi alıp daha sonra dedektör tercihinizi yapabilirsiniz. Unutmayınız ki, Türkiye coğrafyasında çalışan en iyi dedektör ve markalara bu adresten ulaşabilirsiniz. En iyi Metal dedektörleri için buraya tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir